Yhteystiedot

Yhteystiedot

Henkilökunta

Sampo Järnefelt

Johtaja, maatalousmyynti

040 148 3545

sampo.jarnefelt@soilfood.fi

Aki Laaksonen

Maatalousmyynti; Läntinen Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa ja Pohjois-Pohjanmaa

040 861 9668

aki.laaksonen@soilfood.fi

Mika Malin

Maatalousmyynti; Länsi-Uusimaa, Itäinen Varsinais-Suomi, Keski-Suomi, Keski-Pohjanmaa, Kainuu ja Pohjois-Savo

040 836 3583

mika.malin@soilfood.fi

Sami Mattila

Maatalousmyynti: Päijät-Häme, Kanta-Häme, Pirkanmaa ja Lappi

040 679 6742

sami.mattila@soilfood.fi

Sami Nivala

Maatalousmyynti; Pohjois-Pohjanmaa

040 053 1834

sami.nivala@soilfood.fi

Samuli Seppänen

Maatalousmyynti: Etelä-Karjala ja Etelä-Savo

040 770 0651

samuli.seppanen@soilfood.fi

Kimmo Vanhala

Maatalousmyynti; Itä-Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Savo, Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

044 055 7265

kimmo.vanhala@soilfood.fi

Mathias Weckström

Ruotsinkielinen maatalousmyynti

040 530 5953

mathias.weckstrom@soilfood.fi


Soilfood Oy

Tammelan puistokatu 21
33500 Tampere

soilfood@soilfood.fi
0400 230 730

Auki arkisin klo 9-15

T&K ja laadunvalvonta:

Cultivator 1,
Viikinkaari 6
00790 Helsinki

Auki sovittaessa


Laskutusosoite

Pyydämme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.
Paperiset alla olevaan postiosoitteeseen.
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003726874531
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
y-tunnus: 2687453-1

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Soilfood Oy
26874531
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusosoite on: 26874531@scan.netvisor.fi.
Laskut tulee lähettää pdf-muodossa, ja mahdollisten liitteiden tulee
olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Soilfood Oy
26874531
PL 100
80020 Kollektor Scan