Siirry pääsisältöön

Aki Laaksonen, maatalousmyynti; Läntinen Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa ja Etelä-Pohjanmaa.

Aki Laaksonen

Aluemyyntipäällikkö Läntinen Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa ja Etelä-Pohjanmaa, Tuotepäällikkö Boost-lannoitteet

040 861 9668 aki.laaksonen@soilfood.fi

Mika Malin

Aluemyyntipäällikkö Länsi-Uusimaa, Itäinen Varsinais-Suomi, Keski-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo, Tuotepäällikkö kalkit

040 836 3583 mika.malin@soilfood.fi
Sami Mattila, maatalousmyynti; Päijät-Häme, Kanta-Häme ja Pirkanmaa.

Sami Mattila

Aluemyyntipäällikkö Päijät-Häme ja Kanta-Häme, Tuotepäällikkö lannokset ja seokset

040 679 6742 sami.mattila@soilfood.fi
Aluemyyntipäällikkö Samuli Seppänen

Samuli Seppänen

Aluemyyntipäällikkö Etelä-Karjala ja Etelä-Savo, Tuotepäällikkö maanparannuskuidut

040 770 0651 samuli.seppanen@soilfood.fi
Sami Nivala, maatalousmyynti; Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi.

Sami Nivala

Aluemyyntipäällikkö Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

040 053 1834 sami.nivala@soilfood.fi

Johanna Näreranta

Aluemyyntipäällikkö Keski-Suomi

040 7095320 johanna.nareranta@soilfood.fi

Antti Ruissalo

Aluemyyntipäällikkö Pirkanmaa

0407095318 antti.ruissalo@soilfood.fi
Kimmo Vanhala, maatalousmyynti; Itä-Uusimaa, Kymenlaakso ja Pohjois-Karjala.

Kimmo Vanhala

Aluemyyntipäällikkö Itä-Uusimaa, Kymenlaakso ja Pohjois-Karjala

044 055 7265 kimmo.vanhala@soilfood.fi
Mathias Weckström, ruotsinkielinen maatalousmyynti.

Mathias Weckström

Ruotsinkielinen maatalousmyynti

040 530 5953 mathias.weckstrom@soilfood.fi

Sampo Järnefelt

Johtaja, maatalousmyynti

040 148 3545 sampo.jarnefelt@soilfood.fi

Milja Heino

Operaattori

040 728 7239 milja.heino@soilfood.fi

Tarja Makkonen

Operaattori

040 154 5754 tarja.makkonen@soilfood.fi

Sanna Mattila

Operaattori

0406464124 sanna.mattila@soilfood.fi

Jyri Tuomaala

Operaattori

040 154 5949 jyri.tuomaala@soilfood.fi

Jussi Saari

Operaattori

0400 516 930 jussi.saari@soilfood.fi

Sonja Ahvenainen

Päällikkö, laatu ja kansainväliset toiminnot

+35840 709 1880 sonja.ahvenainen@soilfood.fi

Nina Paloposki

vt. Operatiivinen johtaja

040 169 3030 nina.paloposki@soilfood.fi

Olli Lehtovaara

Johtaja, teolliset palvelut

0400 682 571 olli.lehtovaara@soilfood.fi

Eljas Jokinen

Toimitusjohtaja

040 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi

Ossi Kinnunen

Tutkimus- ja kehitysjohtaja

0400 516 929 ossi.kinnunen@soilfood.fi

Kalle Koikkalainen

Tekninen prosessisuunnittelija

040 726 4117 kalle.koikkalainen@soilfood.fi

Eetu Virtanen

Tutkimuspäällikkö

040 834 3699 eetu.virtanen@soilfood.fi

Mari Jokinen

Johtaja, markkinointi ja viestintä

050 3170 316 mari.jokinen@soilfood.fi

Sini Kivistö

Hallintopäällikkö

040 552 0456 sini.kivisto@soilfood.fi
Eija Liitomaa

Eija Liitomaa

Taloushallinnon assistentti

0400 805 260 eija.liitomaa@soilfood.fi

Susanna Hammarén

Hallinto- ja hankesihteeri

0400 230 730 susanna.hammaren@soilfood.fi

Petri Tyrkkö

Talousjohtaja

0407186897 petri.tyrkko@soilfood.fi

Eljas Jokinen

Toimitusjohtaja

040 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi

Yhteydenottolomake

Oletko kiinnostunut yhteistyöstä tai tuotteistamme? Jätä yhteydenottopyyntö.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Soilfood Oy

Kalevantie 7 C
33100 Tampere
soilfood@soilfood.fi
0400 230 730

Cultivator 1,
Viikinkaari 6
00790 Helsinki
Auki sovittaessa


Laskutusosoite

Pyydämme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.
Paperiset alla olevaan postiosoitteeseen.
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003726874531
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
y-tunnus: 2687453-1

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Soilfood Oy
26874531
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusosoite on: 26874531@scan.netvisor.fi.
Laskut tulee lähettää pdf-muodossa, ja mahdollisten liitteiden tulee
olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Soilfood Oy
26874531
PL 100
80020 Kollektor Scan