fbpx
Siirry pääsisältöön

Aki Laaksonen, maatalousmyynti; Läntinen Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa ja Etelä-Pohjanmaa.

Aki Laaksonen

Aluemyyntipäällikkö, Tuotepäällikkö Boost-lannoitteet ja Maanparannuskuidut

040 861 9668 aki.laaksonen@soilfood.fi
Sami Mattila, maatalousmyynti; Päijät-Häme, Kanta-Häme ja Pirkanmaa.

Sami Mattila

Aluemyyntipäällikkö, Tuotepäällikkö lannokset ja seokset

040 679 6742 sami.mattila@soilfood.fi

Antti Ruissalo

Aluemyyntipäällikkö, Tuoteryhmäpäällikkö kalkit

0407095318 antti.ruissalo@soilfood.fi
Sami Nivala, maatalousmyynti; Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi.

Sami Nivala

Aluemyyntipäällikkö, Tuoteryhmäpäällikkö Hivenlannoitteet

040 195 6817 sami.nivala@soilfood.fi
Mathias Weckström, ruotsinkielinen maatalousmyynti.

Mathias Weckström

Ruotsinkielinen maatalousmyynti

040 530 5953 mathias.weckstrom@soilfood.fi

Mika Malin

Vastaava myyntipäällikkö, maatalousmyynti

040 836 3583 mika.malin@soilfood.fi

Anniina Hiltunen

Anniina Hiltunen

Myyntipäällikkö, raaka-ainehankinta

040 139 5913 anniina.hiltunen@soilfood.fi

Eljas Jokinen

Toimitusjohtaja

040 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi

Milja Heino

Operaattori

040 728 7239 milja.heino@soilfood.fi
Tarja Makkonen Soilfood

Tarja Makkonen

Operaattori

040 154 5754 tarja.makkonen@soilfood.fi

Sanna Mattila

Operaattori

0406464124 sanna.mattila@soilfood.fi

Jyri Tuomaala

Operaatioiden esimies

040 154 5949 jyri.tuomaala@soilfood.fi
Essi White Soilfood

Essi White

Operaattori, kompostoinnin kehittäminen

040 517 5241  essi.white@soilfood.fi

Sonja Ahvenainen

Laatupäällikkö (vanhempainvapaalla)

sonja.ahvenainen@soilfood.fi
Aino Peltonen

Aino Peltonen

Laatupäällikkö

0401630825 aino.peltonen@soilfood.fi

Ossi Kinnunen

Projektipäällikkö

0400 516 929 ossi.kinnunen@soilfood.fi

Juho Mäkelä

Projektipäällikkö

040 353 7125 juho.makela@soilfood.fi

Tiina Koski

Markkinoinnin asiantuntija

040 145 1035 tiina.koski@soilfood.fi

Mari Jokinen

Johtaja, digitalisaatio ja markkinointi

050 3170 316 mari.jokinen@soilfood.fi

Tuomas Oikkonen

Hankintapäällikkö

040 824 6425 tuomas.oikkonen@soilfood.fi
Eija Liitomaa

Eija Liitomaa

Taloushallinnon assistentti

0400 805 260 eija.liitomaa@soilfood.fi

Pauliina Komppa

Taloushallinnon asiantuntija

0400 230 730 pauliina.komppa@soilfood.fi

Eljas Jokinen

Toimitusjohtaja

040 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi

Haluatko antaa palautetta Soilfoodin toiminnasta?

Siirry palautelomakkeeseen

Yhteydenottolomake

Oletko kiinnostunut yhteistyöstä tai tuotteistamme? Jätä yhteydenottopyyntö.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Soilfood Oy

Kalevantie 7 C
33100 Tampere
soilfood@soilfood.fi
0400 230 730

Cultivator 1,
Viikinkaari 6
00790 Helsinki
Auki sovittaessa